سولفید آهن (II) 1000 گرمی

موجود است...

CAS : 1317-37-9

MF :  FeS

mp  : 1195 °C

density : 4.84 g/mL at 25 °C(lit.)

Sensitive :  Moisture Sensitive

جزییات بیشتر

مرک آلمان

1,450,000 ریال بدون مالیات.

+
-

6 محصول دیگر در همان شاخه:

مشخصات

آهن(II) سولفید ( Iron(II) sulfide) با فرمول شیمیایی FeS یک ترکیب شیمیایی است.سولفید آهن اشاره به ترکیب شیمیایی آهن و گوگرد دارد  که جرم مولی آن ۲۹۵٫۸۰۵ g/mol می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

کی از کانه های آهن است که از ترکیبات آهن و گوگرد تشکیل شده است. آهن در تعداد زیادی از کانی های سولفوره وجود دارد اما فقط تعدادی از آن ها به عنوان یک ماده آهن دار شناخته شده اند. این کانی ها به علت داشتن گوگرد پس از تکلیس، خواه ناخواه مقداری گوگرد در محصول تشویه شده باقی می ماند، سنگ های مطلوبی برای متالورژی آهن نمی باشند و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند با این حال در بعضی از نقاط این سنگ ها برای استفاده از گوگرد آن ها و تولید اسید سولفوریک بکار می روند. محصول باقیمانده از تشویه به طور جزئی و مخلوط با سنگ های اکسیده آهن در متالورژی این فلز بکار برده می شود. کانی های اصلی در این گروه پیریت و پیروتیت و مارکاسیت است. سولفورهای آهن به منظور استخراج گوگرد یا فلزات  گرانبهای دیگری که همراه آن است مورد بهره برداری قرار می گیرد و آهن آن به عنوان یک محصول جانبی پس از تشویه استخراج می شود.

سولفيد آهن يا « سنگ محافظ و نگهبان »‌ به شكل هاي مختلف وجود دارد.صفحات دايره شكل تا مكعب هاي مختلف سطح براق و برنجي اين سنگ ، بچه ها را به طرف خود جلب مي كند. اين سنگ شبيه آينه اي كوچك است كه انرژيهاي منفي را از بچه دور مي كند و هراس او را از اين كه مورد حمايت قرار نگيرد ، كاهش مي دهد.بچه وقتي اين سنگ را در اختياردارد حس مي كند كه از نظر جسماني در وضعيت كاملي قرار دارد و سرشار از عشق است.